POP MUSIC DOWNLOAD FREE

Pop Music Download Free

Pop Music Download Free

Blog Article

مقدمه

سلام معلم ،
من مقاله خودم را روی موسیقی پاپ انجام می دهم ... به نظر می رسید موضوع خوبی برای من باشد. شما می توانید موسیقی پاپ را در همه جا بشنوید. در پایان مقاله من نیز چند شعر دارم. من دو دفترچه در کمد پیدا کرده بودم و این اطلاعات را از آن دارم. من از کار کردن روی آن لذت می برم
امیدوارم از خواندن آن لذت ببرید.

موسیقی پاپ چیست؟

House نمونه ای از موسیقی پاپ است. موسیقی پاپ نوعی موسیقی است که افراد زیادی دوست دارند. کلمه POP برای محبوبیت کوتاه است. موسیقی پاپ این بار بسیار مدرن است. آغاز موسیقی پاپ در آفریقا است.
وقتی بردگان از آفریقا به آمریکا آورده شدند ، موسیقی را با خود بردند. تقریباً 50 سال پیش این موسیقی Rock-n-roll ایجاد کرد و موسیقی را ضرب و شتم کرد. ضرب و شتم انگلیسی برای ریتم است ، اما ضرب و شتم طبل است. هر آهنگ ریتمی دارد. وقتی آهنگ می زنید آن را می شنوید. از آمریکا ، موسیقی پاپ کل جهان را فتح کرده است. رادیو ، تلویزیون ، روزنامه ها و مجلات به این امر کمک کردند.
سازهایی که تقریباً همیشه در موسیقی پاپ تعلق دارند طبل یا طبل و گیتار باس هستند. این به آن ریتمی قوی می بخشد. معمولاً موسیقی پاپ چهار ضرب در هر اندازه دارد. یک اندازه گیری موسیقی کوتاه است. یک آهنگ پاپ اغلب فقط دو یا پنج دقیقه طول می کشد. با کمی تمرین ، همه می توانند موسیقی پاپ را پخش کنند. سایر سازهای موسیقی که در یک آهنگ پاپ می شنوید عبارتند از: یک گیتار و یک صفحه کلید (به عنوان مثال پیانو). اگر یک آهنگ پاپ شعر دارد ، توسط یک خواننده یا خواننده خوانده می شود و یا توسط یک رپ مورد تجاوز قرار می گیرد. او متن را بیشتر از آنچه می خواند صحبت می کند.
آلات موسیقی را می توان به صورت الکتریکی تهیه کرد. این بدان معنی است که می توان با کمک دستگاه الکتریکی بلندتر ساخته شد. چنین دستگاهی یک تقویت کننده دارد. چنین دستگاهی برای کنسرت مورد نیاز است. در غیر این صورت افراد در پشت چیزی نمی شنوند ...
موسیقی پاپ تقریبا به هر زبان است. اما بیشتر آهنگ ها هنوز انگلیسی هستند. در یک آهنگ پاپ ، اغلب قطعات تکرار می شوند ، که به آن گروه کر گفته می شود. این باعث می شود یادآوری یک آهنگ آسان تر شود.
موسیقی پاپ در طول سال ها تغییر زیادی کرده است. هر چند سال یک آهنگ دیگر در مد وجود دارد.
نوع جدیدی از موسیقی پاپ اغلب به لباس های مختلف و ظاهری متفاوت نیاز دارد.
به عنوان مثال ، "gabber" فقط نوعی موسیقی نیست. شما همچنین می توانید مانند یک گوربرنگ به نظر برسید ... گاببرها اغلب کت و شلوار تمرینی ، تی شرت و کفش های تمرینی دارند. بسیاری از گابرها نیز مو ندارند. انواع مختلف موسیقی پاپ نیز اغلب رقص خود را دارند. به عنوان مثال ، رقص رول 'n' که قبلاً بسیار متفاوت از حال حاضر بود ، متفاوت به نظر می رسید! در Roll Rock 'n' دختری با یک پسر رقصید. آنها پیش از این اقداماتی را انجام می دادند که همراه با رقص راک اند رول است. پسر نشان داد که دخترها در چه مرحله ای باید بگذرد. بعضی اوقات حتی او را به هوا می انداخت! واقعاً خیلی متفاوت از الان با این هلدینگ متفاوت است ... زیرا برای آن نیازی به گذرنامه ثابت ندارید. شما معمولاً با پای خود به ضرب و شتم موسیقی می رقصید و دست و بازو را در هوا حرکت می دهید. همه عاشق رقص مستقل از یکدیگر هستند.

تاریخ

امروزه تقریباً همه یك رادیو ، ضبط كاست یا سی دی پلیر دارند. Cd مخفف کلمه انگلیسی Compact-dusc است. دیسک جمع و جور دیسک با موسیقی بر روی آن است. شما آن را در یک پخش کننده CD پخش می کنید. هر وقت خواستید می توانید به موسیقی گوش دهید. سی دی ها در سراسر جهان فروخته می شوند. افراد همچنین می توانند MTV را تقریباً در سراسر جهان تماشا کنند. در نتیجه ، ما در بسیاری از کشورها همین موسیقی را می بینیم و می شنویم. در گذشته اینگونه نبود. فقط پس از جنگ جهانی دوم ، تعداد بیشتری از افراد رادیو یا ضبط کننده صدا را دریافت کردند.
در طول جنگ ، مردم چیز دیگری در ذهن خود داشتند تا موسیقی پاپ. زندگی آنها در معرض خطر بود و بسیاری از مردم گرسنه بودند. سازهای موسیقی تقریباً برای فروش نبودند.
هلند در سال 1945 توسط سربازان آمریکایی ، از جمله ، آزاد شد. آمریکا سپس به کشور ما کمکهای بسیاری کرد.
پیشرفت موسیقی در همان جا ادامه داشت. بنابراین جای تعجب نیست که موسیقی آمریکایی نیز در اینجا محبوبیت پیدا کرد. اندکی پس از جنگ ، رول Rock 'n' در آمریکا ظاهر شد.
از حدود 1960 گروه های پاپ از انگلیس به جهانیان مشهور شدند. به خصوص گروه های BEATLES و ROLLING STONES. بیتل ها برای بسیاری از جوانان به بت تبدیل می شوند. اگر کسی بت شما باشد ، خیلی خوب او را پیدا خواهید کرد. شما آن شخص یا گروه را تحسین می کنید. البته می توانید به رادیو گوش دهید یا بت خود را از طریق تلویزیون تماشا کنید. رفتن به کنسرت پاپ حتی بهتر است. کنسرت اجرای یک گروه موسیقی ، خواننده یا خواننده در مقابل مخاطب است.
فقط موسیقی پاپ برای گوش دادن وجود ندارد. همچنین انواع مختلف موسیقی پاپ وجود دارد که به معنی رقصیدن به آنها می باشد: soul، funk، reggae، disco and house.
از حدود سال 1970 دیسکو به محلی برای بیرون رفتن تبدیل می شود. شما می توانید در طبقه رقص رقصید و در نوار نوشیدنی بنوشید.
در بین سالهای 1980 تا 1990 ، نوازندگان شروع به استفاده بیشتر از تجهیزات الکترونیکی ، مانند کامپیوترهای طبل و سینت سایزرها (شبیه یک پیانو) کردند. همچنین یک ساز موسیقی با کلید است. فقط روی برق کار می کند. رایانه های درام و سینت سایزرها در هیپ هاپ و هاوس بسیار مورد استفاده هستند.

ضربه ای در رادیو

یک آهنگ یک آهنگ پاپ است که بسیار موفق است. این برنامه اغلب در رادیو پخش می شود ، به طور مرتب در تلویزیون دیده می شود و به طور گسترده در فروشگاه ها فروخته می شود. شما فقط ضربه ای ندارید. اغلب سالها کار و تمرین سخت می گذرد. حتی اگر یک هنرمند سخت کار کند یا به تمرین بپردازد ، همیشه مشخص نیست که آیا شما یک ضربه بزنید. به همین دلیل بسیار مهم است که آنها دوست داشته باشند. عملکرد راهی خوب برای مشهورتر شدن است ، بسیاری از افراد بعد از آن می توانند ببینند و بشنوند که یک هنرمند چه نوع موسیقی ایجاد می کند.

شرکت ضبط

اگر یک هنرمند یا گروهی خوش شانس باشد ، یک شرکت ضبط نیز او را دوست دارد. یک شرکت ضبط شرکتی است که برای تهیه یک CD به یک هنرمند پول می دهد. ایجاد سی دی بسیار گران است.
هر هفته نسخه های نمایشی زیادی وجود دارد. نسخه ی نمایشی مخفف گروه نمایشی است. هنرمندان نشان می دهند چه چیزی می توانند در چنین نوارهایی قرار بگیرند هنرمند یا گروهی با بهترین گروهها انتخاب می شوند. هنگامی که هنرمند یا گروه به صورت زنده اجرا می کنند ، شخص دیگری از جامعه اغلب به تماشای آن می رود. اگر همه چیز خوب پیش برود ، هنرمند یک قرارداد ضبط دریافت می کند. چنین قرارداد ضبط شده یک مقاله رسمی است. توافق نامه هایی بین یک شرکت ضبط و یک گروه یا هنرمند وجود دارد. این می تواند مشخص کند که آهنگ ها ضبط شده و چه مقدار پول از گروه یا هنرمند برای ضبط سی دی خود دریافت می کند.
و سپس یک مورد خوب و کلیپ ویدیویی.

تبلیغ کنید

یک سی دی جدید نیز تبلیغ می شود. تبلیغات به عنوان بسیاری از افراد می گوید که این یک CD خوب است. شرکت ضبط به طور طبیعی امیدوار است که بسیاری از افراد CD را خریداری کنند. زیرا در این زمان شرکت درآمد زیادی کسب می کند. افراد شرکت ضبط با سی دی به برنامه های رادیو و تلویزیون می روند. دی جی ها و کارفرمایان آنها در رادیو بسیار مهم هستند. آنها سی دی هایی را که در رادیو پخش می شوند انتخاب می کنند. با تلویزیون ، آنها جوک های ویدئویی یا مجری و رئیس خود هستند.
روزنامه ها و مجلات سی دی را برای نوشتن گزارش ارسال می کنند. در یک گزارش روزنامه نگار می نویسد آنچه را که درباره CD فکر می کند. یا شرکت ضبط می پرسد که آیا روزنامه نگار می خواهد با هنرمند مصاحبه کند یا خیر.
شرکت ضبط همچنین سعی می کند سی دی را در یک مکان قابل توجه در فروشگاه های ضبط روشن کند.

با یک نقطه افزایش یافته است ...

اگر افراد غالباً یک آهنگ را می شنوند و اغلب هنرمند را می بینند ، سریعتر CD خریداری می کنند. چیزی که شناخته شده است فروش بهتری دارد. اینکه یک آهنگ اغلب در رادیو پخش می شود ، به معنای این نیست که همه آن را دوست دارند. همه افراد موسیقی یکسان را دوست ندارند.

اگر یک آهنگ اغلب در رادیو یا تلویزیون است و سی دی به خوبی فروخته می شود ، آن موقع یک ضربه است. همه بازدیدها هر هفته ایجاد می شوند: نمودارها. بر روی آن می توانید ببینید که تعداد بازدیدها به کدام قسمت رسیده و تعداد آنها از لیست ها است. در هلند نمودارهایی مانند Top-40 و Top-50 وجود دارد. گاهی اوقات در رادیو می شنوید: تا کنون ... این بدان معنی است که سی دی به خوبی فروخته می شود. و اینکه سازندگان لیست ضربه انتظار دارند که CD بهتر کار کند.

نظر من

موضوع را خیلی دوست داشتم. من از آن چیزهای زیادی آموختم! اکنون چند شعر دارم. امیدوارم که از خواندن آن لذت برده باشید. من از آن دو کتاب کوچک چیزهای زیادی پیدا کردم. عکس های زیادی نداشتم ، بنابراین آن را از بسیاری از مجلات مختلف دریافت کردم.


source :
http://mediajx.com/story6894171/آهنگ-پاپ

http://bookmark-dofollow.com/story5798012/آهنگ-پاپ

http://bookmark-template.com/story5807527/آهنگ-پاپ

http://prbookmarkingwebsites.com/story3964544/آهنگ-پاپ

http://socialmediainuk.com/story4389288/آهنگ-پاپ

http://dirstop.com/story4678124/آهنگ-پاپ

http://opensocialfactory.com/story3526807/آهنگ-پاپ

http://ztndz.com/story6183702/آهنگ-پاپ

http://gorillasocialwork.com/story4676853/آهنگ-پاپ

http://socialrus.com/story4166162/آهنگ-پاپ

http://socialmediastore.net/story4529475/آهنگ-پاپ

http://socialnetworkadsinfo.com/story4548402/آهنگ-پاپ

http://bookmarkport.com/story4532354/آهنگ-پاپ

http://bookmarkloves.com/story4594873/آهنگ-پاپ

http://getsocialpr.com/story4588915/آهنگ-پاپ

http://bookmarkbirth.com/story4337987/آهنگ-پاپ

http://bookmarkstumble.com/story189894/آهنگ-پاپ

http://gatherbookmarks.com/story5832703/آهنگ-پاپ

http://bookmarkrange.com/story6467349/آهنگ-پاپ

http://bookmarkextent.com/story6589685/آهنگ-پاپ

http://bookmarkspring.com/story188771/آهنگ-پاپ

http://bookmarkswing.com/story6581864/آهنگ-پاپ

http://bookmarksknot.com/story6590351/آهنگ-پاپ

http://bookmarkja.com/story6587375/آهنگ-پاپ

http://altbookmark.com/story6584812/آهنگ-پاپ

http://letusbookmark.com/story6455755/آهنگ-پاپ

http://trackbookmark.com/story6421546/آهنگ-پاپ

http://hindibookmark.com/story6460949/آهنگ-پاپ

http://bookmarkshq.com/story6461303/آهنگ-پاپ

http://nybookmark.com/story5829861/آهنگ-پاپ

http://bookmarketmaven.com/story5829080/آهنگ-پاپ

http://iowa-bookmarks.com/story5830138/آهنگ-پاپ

Report this page